У жахливому побитті бердичівського підлітка підозрюється його ровесник | Times ZT

У жахливому побитті бердичівського підлітка підозрюється його ровесник

У заподіянні тяжких тілесних ушкоджень бердичівському підлітку обґрунтовано підозрюється 14-річний місцевий мешканець. Потерпілий знаходиться у реанімації. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Правоохоронці закликають громадян відповідально ставитись до обов’язків з виховання дітей, аби прояви підліткової агресії не призвели до трагедії.

20 березня медики Бердичівської лікарні повідомили до місцевого відділку поліції про госпіталізацію 15-річного жителя райцентру, учня 9-го класу місцевої загальноосвітньої школи, із тяжкою черепно-мозковою травмою, що потягнула за собою серйозні наслідки для здоров’я дитини. 

“У ході першочергового з’ясування обставин отримання хлопцем травм ми поспілкувались з його батьками. Зі слів останніх, подія сталась напередодні увечері. Після прогулянки їх син зізнався, що впав і вдарився головою. Однак ці відомості були спростовані і характером ушкоджень, й іншими зібраними поліцією свідченнями і доказами”, – розповіла начальник Бердичівського ВП ГУНП Ольга Зінченко.

В результаті слідчих дій було встановлено, що під час конфлікту між двома підлітками на вулиці, один з них кілька разів кулаком із затиснутим у ньому предметом ударив іншого в область голови. 

Правоохоронці знайшли ймовірного винуватця трагедії. Ним виявився 14-річний бердичівлянин. Відомо, що хлопець схильний до агресії та навчається на екстернаті у місцевій школі. Вихованням дитини ніхто не займається. Батько пішов з родини, а для матері він виявився проблемним зайвим. Відомо, що з матір’ю юнака ювенальні інспектори поліції неодноразово проводили профілактичну роботу й двічі складали відносно неї адміністративні матеріали за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП. 

Відомості про описану вище подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. За даною статтею кримінальна відповідальність настає з 14-річного віку, і передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Потерпілий підліток у тяжкому стані знаходиться у реанімаційному відділенні місцевої лікарні. Усі обставини та причини трагедії з’ясовуються.

Правоохоронці наполегливо закликають громадян, які мають на вихованні неповнолітніх дітей, відповідальніше ставитись до своїх батьківських обов’язків. Щоб підліткові особливості психологічного розвитку не обернулися трагедією, приділяйте більше часу та уваги власним дітям. Не забувайте нагадувати їм про правила безпечної поведінки, обговорюйте проблеми, які турбують підлітків, і допомагайте знаходити правильні шляхи їх вирішення. Психологи кажуть, що найкращий вихователь для дитини – це батьківська любов. 

Підліткова агресія згодом трансформується у дорослу. Позбавлені батьківської уваги та тепла, діти згодом здебільшого не можуть створити нормальну психологічну атмосферу й у власній сім’ї, та часто мстяться батькам, ставши дорослими. Так, наприклад, незабаром на Житомирщині судитимуть трьох домашніх тиранів, де жертвами виступили матері сімейства.

  • 16
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У жахливому побитті бердичівського підлітка підозрюється його ровесник"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*