В Житомирі пройшли змагання з легкої атлетики серед здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями (ФОТО)

В Житомирі пройшли змагання з легкої атлетики серед здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями

25 квітня 2024 року на центральному стадіоні “Полісся” в Житомирі відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями Спеціальної Олімпіади України.

До заходу долучилися Олена Орлова — радник начальника Житомирської ОВА та член відділення НОК України в Житомирській області, Наталія Осипович — директор департаменту освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Сергій Козловець — начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОВА, Людмила Гедзюк – відповідальний секретар та член виконкому відділення НОК України в Житомирській області, Надія Дмухівська — Директор ЖСДЮСШОР з легкої атлетики. 

Вони побажали учасникам гарних та веселих змагань. Також до привітань доєднався власник «Полісся-Продукт» та член виконкому відділення НОК України в Житомирській області Олександр Ракович, який подарував дітям солодощі.

 Марина Чорна — срібна призерка ЄЮОФ з легкої атлетики, провела руханку #DoLikeOlympians для учасників змагань. Також з показовими виступами виступали діти ДЮСШ «Динамівець» відділення художньої гімнастики під керівництвом тренера-викладача Вікторії Волощук.

Після заходу, вже традиційно учасники отримали подарунки відділення НОК України в Житомирської області. 

Чат з чемпіонами та навички лідерства: #Olimpiclab завітав у Студеницький ліцей (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройшли змагання з легкої атлетики серед здобувачів освіти з інтелектуальними порушеннями (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*