В Житомирі створюють мобільну групу та денний центр для людей, що постраждали від насильства

У Житомирі буде створена мобільна бригада та денний центр для надання соціально-психологічної допомоги людям, що постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі. Відповідне рішення сьогодні, 29 квітня, прийняли члени виконавчого комітету. 

«Зазначена бригада працювала у форматі групи швидкого реагування на базі центру соціальних служб 2018 року, але зараз має бути комплексна мобільна бригада. Створення її коштів не потребує. До складу цієї мобільної бригади входять фахівець соціальної роботи, психолог, юрисконсульт, а також представник управління справ сім’ї, молоді та спорту, і, якщо є жорстоке поводження з дитиною, обов’язково долучається представник служби у справах дітей міської ради та національної поліції», — розповіла директор Житомирського міського центру соціальних служб міської ради Ольга Юрченко.

Крім того, вона зазначила, що буде створено денний центр, який буде надавати юридичні та психологічні послуги, а також консультації. Цей центр працюватиме з 9 до 18 години. У майбутньому, після отримання державної субвенції, у такому центрі буде створена кризова кімната,  яка дозволить людям, які стали жертвами насильства, перебувати у центрі до 10 діб. 

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі створюють мобільну групу та денний центр для людей, що постраждали від насильства"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*