В Житомирі в Шодуарівському парку напакостили: на березах з’явилися мітки, зроблені сокирою (ФОТО-ВІДЕО)

Вчора, 25 серпня, при ранньому обході, приблизно о 8:00 ранку, представники житомирського КП “Парк” на місцевих березах виявили мітки сокирою, після чого одразу звернулись на гарячу лінію до поліції.

Поліція веде розслідування. Була слідчо-оперативна група. Чекаємо на результати.

“На сьогоднішній день пошкоджено тут живих гарних п’ять берез. Тут зарубки маленькі, а трішки далі вони дещо більші. Мета таких зарубків взагалі незрозуміла. Для чого це було зроблено? Це було зроблено просто навмисно. Можливо десь дискредитувати дирекцію парку, сказати, бачте – от зроблені зарубки, щоб потім вирізати дані дерева. Це небезпечно для дерев, адже на цих місцях можуть утворюватись грибок, водянка та інші хвороби, які можуть призвести навіть до всихання дерев, якщо вчасно не вжити відповідних заходів, обробивши ушкоджені ділянки спеціальною сумішшю.” – розповідає директор КП “Парк” Сергій Бондар.

В цьому році такі зарубки були вчинені вперше. Також про ці випадки була повідомлена екоінспекція і всі органи, які повинні про це знати.

“За знищення й пошкодження дерев настає відповідальність на громадян від 10 до 30 неоподаткованих мінімумів, на посадових осіб від 30 до 50 неоподаткованих мінімумів” – інформує Тетяна Степаницька, заступниця начальника КП “Інспекція з благоустрою” Житомирської міської ради.

Також Сергій Бондар провів невеличку екскурсію-інспекцію парком, де показав аварійне дерево, яке може наробити біди перехожим.

“Ви бачите, що відбулося з цим дубом, на сьогоднішній день він почав всихати. Він складає велику небезпеку для мешканців будинку поруч і для людей, які гуляють в парку. Має відбутись комісія з обстеженням, і якщо відповідно заактується небезпека, то тоді напишеться акт на видалення, і дерево приберуть.” – доповнює Сергій Бондар, директор КП “Парк”.

У Житомирі фотограф Роман Котиков зібрав 15 тисяч для ЗСУ у рамках проєкту «Вlackandwhite» (ВІДЕО)

У житомирському Гідропарку знайшли прив’язану до дерева гранату

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі в Шодуарівському парку напакостили: на березах з’явилися мітки, зроблені сокирою (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*