В Житомирі відбудеться другий тур виборів

Житомирська міська ТВК отримала дані голосування на місцевих виборах від  Богунської та Корольовської районних ТВК.

Згідно результатів, загальна кількість осіб, що проголосували за кандидата на міського голову Сергія Сухомлина становить 49,5%

Нагадаємо, що до суду з приводу зафіксованих порушень вже звернулись представники партії “Слуга Народу”. Житомирський окружний адміністративний суд частково задовольнив позов. 

Згідно з рішенням, дії дільничної виборчої комісії на дільниці №181367 визнано незаконними. ДВК зобов’язана перерахувати голоси виборців.  

Кандидатка в мери  Житомира Олени Розенблат звернулась до суду  з вимогою перерахунку голосів на дільниці  181449, де також були зафіксовані порушення.

Нагадаємо, що начальник ГУНП у Житомирській області Юрій Олійник повідомив, що у день голосування до поліції надійшло 36 повідомлень про порушення законодавства.

«Загалом з початку виборчої кампанії поліцейські Житомирщини зареєстрували 140 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом, причому до 25 жовтня – 102 повідомлення; у день волевиявлення – 36 повідомлень та ще 2 повідомлення наступного дня. За результатами їх перевірки відкрито 29 кримінальних проваджень та складено 38 адміністративних протоколів. Безпосередньо у день голосування поліція Житомирщини зареєструвала 36 повідомлень про порушення виборчого законодавства.  За результатами проведених  перевірок 25 жовтня відкрито 8 кримінальних проваджень  та складено 5 адміністративних протоколів.  Ще два кримінальні провадження поліцейські відкрили уже сьогодні, 26 жовтня», – зазначив Юрій Олійник.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбудеться другий тур виборів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*