В Житомирі відзначили День ЗСУ: військовим передали автомобілі (ФОТО) 

Понад дев’ять місяців – жорстока битва за кожен метр української землі, за мир, свободу і Незалежність України! Наші воїни – піхота, танкісти, ракетні війська та артилерія, десантники, тероборона, розвідка та багато інших підрозділів – усі ви бережете ціною неймовірних зусиль стоїте на захисті України й кожного з нас. Нині кожен день – це День Збройних Сил України! 

І з цієї нагоди сьогодні ГО Фонд Громади Житомира передала автомобілі військовослужбовцям.

“Сьогодні 2 автомобілі “Nissan” ми передаємо житомирським військовим. Машини оплачені “Фондом Громади Житомира”, збиралися кошти всім світом – житомирянами і людьми за кордоном. Ми вже раніше передавали сім автомобілів, ось іще два.” – розповідає представниця ГО “Фонд Громади Житомира” Жанна Соловйова. 

“Звісно, потрібні, якщо перевозити якийсь вантаж, їжу – завжди все потрібно. Тим більш машини більш проходимі, такі якраз і потрібні на нерівній місцевості, болотам тощо. Ознайомились з автомобілем, спробували проїхати, технічно справні, все гаразд” – ділиться враженнями військовий, старший сержант Буханевич.

Також відбулося покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі і до пам’ятного знаку “Захисникам України у війні з російським агресором”.

“Ми можемо сьогодні дозволити у відносно спокійному мирному Житомирі при світлі, при теплі завдяки Збройним Силам України чествувати наших військових. Велика подяка і вічна пам’ять хлопцям і дівчатам які загинули за нашу Незалежність від російської федерації” – промовив голова ОВА Віталій Бунечко.

Українців попереджають про можиливий повторний масований обстріл

На Житомирщині хочуть заборонити діяльність УПЦ (МП): деталі проєкту рішення

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відзначили День ЗСУ: військовим передали автомобілі (ФОТО) "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*