Понад дев’ять місяців – жорстока битва за кожен метр української землі, за мир, свободу і Незалежність України! Наші воїни – піхота, танкісти, ракетні війська та артилерія, десантники, тероборона, розвідка та багато інших підрозділів – усі ви бережете ціною неймовірних зусиль стоїте на захисті України й кожного з нас. Нині кожен день – це День Збройних Сил України!
І з цієї нагоди сьогодні ГО Фонд Громади Житомира передала автомобілі військовослужбовцям.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8226-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8245-10.jpg)
“Сьогодні 2 автомобілі “Nissan” ми передаємо житомирським військовим. Машини оплачені “Фондом Громади Житомира”, збиралися кошти всім світом – житомирянами і людьми за кордоном. Ми вже раніше передавали сім автомобілів, ось іще два.” – розповідає представниця ГО “Фонд Громади Житомира” Жанна Соловйова.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8256-12.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8298-29.jpg)
“Звісно, потрібні, якщо перевозити якийсь вантаж, їжу – завжди все потрібно. Тим більш машини більш проходимі, такі якраз і потрібні на нерівній місцевості, болотам тощо. Ознайомились з автомобілем, спробували проїхати, технічно справні, все гаразд” – ділиться враженнями військовий, старший сержант Буханевич.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8348-39.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8353-40.jpg)
Також відбулося покладання квітів на Смолянському військовому кладовищі і до пам’ятного знаку “Захисникам України у війні з російським агресором”.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8364-41.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8377-44.jpg)
“Ми можемо сьогодні дозволити у відносно спокійному мирному Житомирі при світлі, при теплі завдяки Збройним Силам України чествувати наших військових. Велика подяка і вічна пам’ять хлопцям і дівчатам які загинули за нашу Незалежність від російської федерації” – промовив голова ОВА Віталій Бунечко.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8448-71.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8445-70.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8442-69.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8431-63.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8427-61.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8421-59.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8400-53.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8348-39.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/12/DSCF8382-45.jpg)
Українців попереджають про можиливий повторний масований обстріл
На Житомирщині хочуть заборонити діяльність УПЦ (МП): деталі проєкту рішення
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відзначили День ЗСУ: військовим передали автомобілі (ФОТО) "