В Житомирі вперше відзначили День Української Державності (ФОТО)

28 липня 2022 року українці вперше відзначають День Української Державності. Його було запроваджено рік тому, і цей день мав би стати додатковим вихідним. Однак цього року через війну додаткові вихідні скасовано. 

День Української Державності співпав з двома іншими святами — Днем хрещення Київської Русі-України та днем пам’яті святого князя Володимира Великого.

У Житомирі відзначення заходу пройшло на майдані Соборному, на якому відбулися урочисте підняття державного прапору України, церемонія покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків борцям за незалежність України, загиблих учасників Революції гідності, місць поховань видатних діячів українського державотворення з нагоди відзначення  Дня Української Державності.

Представники влади привітали мешканців міста та  нагородили заслужених житомирян почесними відзнаками. 

Родзинкою заходу була унікальна вистава, поставлена житомирським режисером Петром Авраменком, яка на генетичному рівні показала зв’язок наших предків і сучасних подій, причинно-наслідковий ланцюг, і продемонструвала, що українці століттями виборюють свою Незалежність, свою Державність. Та боротьба досі триває. А День української державності — це нагадування про цю боротьбу, про незламність кожного з нас.

Це зв’язок поколінь волелюбних українців. 

І саме тому – Україна переможе!

В Україні відзначають День державності: про свято

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі вперше відзначили День Української Державності (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*