З передової на свято: В Житомирі вручили почесні нагороди комбату ДУК «Соколи Полісся» Анатолію Корчемлюку (ФОТО-ВІДЕО)

Після понад трьох місяців на передовій перший комбат та засновник Добровольчого Українського Корпусу “Соколи Полісся” ТрО Анатолій Корчемлюк повернувся до Житомира. Зустрічали нашого героя друзі, рідні, бійці батальону та в.о. командира ДУК “Соколи Полісся” В’ячеслав Пашковський.

І цього ж дня, коли вся Україна, попри ракетні обстріли та бомбардування, відзначає День державності, Анатолій Іванович отримав почесні нагороди за сумлінну службу та захист України на передовій від очільника Житомирської обласної військової адміністрації Віталія Бунечка та Житомирського міського голови Сергія Сухомлина.

Нагадаємо, ще на початку військового вторгнення росії, комбат ДУК “Соколи Полісся” Анатолій Корчемлюк був мобілізований до лав ЗСУ та відправився на передову захищати нашу державу. Зараз, разом із побратимами, повернувся на ротацію до Житомира. А в цей час його місце на “нулі” зайняв ще один керівник “Соколів” – Денис Леліченко, який донедавна був в.о. командира батальйону.

В Житомирі вперше відзначили День Української Державності (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "З передової на свято: В Житомирі вручили почесні нагороди комбату ДУК «Соколи Полісся» Анатолію Корчемлюку (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*