В Житомирі з наступного року будуть діяти спеціальні тарифи на стерилізацію і вакцинацію тварин | Times ZT

В Житомирі з наступного року будуть діяти спеціальні тарифи на стерилізацію і вакцинацію тварин

Сьогодні, 23 вересня, в стінах Житомирської міської ради вкотре підняли питання   вартості стерилізації та вакцинації тварин.

Засновниця громадської організації “Зоо-Дозор” Анна-Луїза Полякова розповіла, що через дороговартісну стерилізацію безпритульних тварин на вулицях міста стає більше:

«Ви неодноразово можете бачити мене та волонтерів нашої організації щонеділі в нашій зеленій палатці на Михайлівській. 

У нас 14 членів організації і близько півсотні волонтерів, які допомагають нам в перетримці тварин. Ми не маємо фінансування і в нас немає приміщень, де тримати тварин, тому всіх їх ми тримаємо в себе вдома, лікуємо, вакцинуємо та стерилізуємо. У нас величезні борги перед ветклініками.

Ми не справляємося і дуже просимо виділити кошти хоча б на вакцинацію і стерилізацію тварин.

Стерилізувати і вакцинувати цуценя — це 800 гривень, і якщо ці кошти ми не зберемо в наші скриньки на Михайлівській, тоді я плачу їх з власної кишені.

Також роботи додають люди, які не можуть стерилізувати власних тварин, так як це дорого, а потім викидають їх цілими коробками.

Мер міста сприяє в нашій діяльності, і ми можемо дві тварини в тиждень простерилізувати в КП „Центр захисту тварин“ безкоштовно. Проте тварині має бути 8 місяців. Таку тварину важко буде прилаштувати в сім’ю, навіть якщо я її перев’яжу бантиком і дам ще мішок корму зверху.

Нам дуже потрібні вакцини, корм і допомога в оплаті стерилізації тварин.»

Сергій Сухомлин відмітив, що цінує діяльність зооволонтерів і додав, що для допомоги ГО “Зоо-Дозор” Сергій Пидюра направляє свої депутатські кошти на будівництво додаткових вольєрів для перетримки великих тварин на території КП “Центр захисту тварин”.

«Проблема в оплаті стерилізації і вакцинації дійсно є і зараз працівники КП „Центр захисту тварин“ готують спеціальний тариф для пенсіонерів.» — пояснив міський голова.

Сергій Сухомлин зазначив, що сьогодні на сесії вже закладають на наступний рік програму для малозабезпечених людей для того, щоб вони могли стерилізувати та вакцинувати своїх тварин за пільговою ціною або взагалі безкоштовно.

Нагадаємо, що в Житомирі діють дві зоозахисні організації, які постійно потребують допомоги небайдужих містян, адже тварин потрібно годувати та лікувати щодня. 

Раніше ми детально писали про діяльність зооволонтерів Житомира.

На сторінках громадських організацій Animal Help Zhytomyr та Зоо-Дозор Житомирщини у Фейсбук ви знайдете детальну інформацію про їх діяльність, потреби та реквізити для благодійної допомоги.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі з наступного року будуть діяти спеціальні тарифи на стерилізацію і вакцинацію тварин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*