В Житомирі запустять новий комунальний маршрут та можливо зміниться схема руху 110 маршрутки

У Житомирі вже з 23 серпня з’явиться новий, чи то пак давно забутий старий, автобусний маршрут №14, який курсуватиме з вулиці Соснової по Короленка, вулиці Бориса Тена та до вокзалу. Про це під час засідання виконавчого комітету 21 серпня розповів начальник управління транспорту міської ради Костянтин Підпокровний.

За його словами, жителі вулиць Соснової та Короленка вже кілька років очікують на відновлення цього маршруту.

“Тому з’явилася пропозиція залучити на маршрут №4 десять комунальних автобусів, а інші 5 автобусів залучити на маршрут №14, який 4 чи навіть 5 років чекає хоч якогось покращення транспортного сполучення. Жителі вулиць Короленка і Соснової чекали на цей транспорт. Міська рада обіцяла, що після придбання комунального транспорту він буде залучений саме туди. Це питання ми врегульовуємо. З п’ятниці ми плануємо залучити цих 5 автобусів на обслуговування маршруту №14 по зміненій схемі, яка також забезпечить вулицю Бориса Тена. Кінцева зупинка цього маршруту якраз буде Бориса Тена – Бородія і забезпечить підвіз пасажирів до вулиці Київської, Глобала і до центру”, – пояснив чиновник.

Крім того, для врегулювання досить напруженої ситуації з транспортним сполученням з мікрорайону Крошня можуть внести зміни до схеми маршруту №110, який продовжать по вулиці Покровській до Київської.

“Може відбутися зміна 110 маршруту по вулиці Покровській в двох напрямках. Жителям важко добратися з Крошні до центру, адже 110 маршрутка повертає на Домбровського та їде по вулиці Небесної Сотні. Тому люди змушені виходити біля ринку. Щоб швидко вирішити це питання можна поміняти схему руху 110 маршруту по Покровській до Київської і це вирішить половину проблеми. Але це буде після моніторингу ситуації з 110 маршрутом, пов’язаним зі скаргами мешканців вулиці Андріївської. Після моніторингу ми будемо визначатися, чи втілювати таку пропозицію”, – пояснив Костянтин Підпокровний.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі запустять новий комунальний маршрут та можливо зміниться схема руху 110 маршрутки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*