В центрі Житомира активісти “напали” на дітей, які розгулювали із прапором ЛГБТ (ВІДЕО)

У центрі Житомира місцевий активіст Богдан Фещенко присоромив 13-річних дівчат, які “пропагандували” гомосексуальну культуру.

Судячи з відеозапису, який чоловік оприлюднив на своїй сторінці у Facebook, чітко видно, що під час відпочинку на вулиці Михайлівській він разом із товаришами побачив неповнолітніх дівчат, які розгулювали із ЛГБТ-шною символікою.

На камеру активісти провели із дівчатами “повчальну бесіду” та вирішили на власний розсуд “провчити” “пропагандисток”, відібравши у них флаг та розрізавши його навпіл, що викликало справжню істерику в однієї з дівчат.

Відзначимо, що на прохання не знімати їх та віддати назад предмет суперечки, чоловыки ніяк не відреагували. Натомість, кинули під ноги дітям 200 гривень за пошкоджену ними символіку.

Більше на відео:

Нагадаємо, як житомирські активісти влаштували мітинг під стінами поліції.

5 коментарів до "В центрі Житомира активісти “напали” на дітей, які розгулювали із прапором ЛГБТ (ВІДЕО)"

  1. Сообщить в школу о том как проводят летние каникулы их воспитанники!!!!

  2. Заголовок виправіть. вони не активісти, а гопники, і напали в данаому випадку пишеться без лапок. Ганьба!!! 3 здорових “лба” цькують 12 річну дівчинку, псують майно, бо мають претензії до кольору прапора. Адепти “руського міра” ? тим теж не подобаються яскраві кольори і самостійність думок.

  3. Полностью поддерживаю второв видео. Мы против ЛГБТ и нас большинсво! Либо пусть умолкнут и сидят тихо, либо шуметь уже начнём мы. В здоровом обществе этого извращенства не должно быть.

  4. Редакція, у вас помилка в заголовку. Слово “активісти” повинно бути в лапках, а напали без…

  5. Житомирянин | 31.08.2019 at 13:29 | Відповіcти

    Маю надію що таки “активісти” понесуть покарання відповідно законів. Я не є прихильником такої спільноти, але її не заборонено в Україні. Прикро дивитися як декілька гопників більше всього вже в нетверезому стані знущаються над 12 річною дитиною, яка можливо й сама не розуміла який прапор несе.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*