Хто вбив Катю Гандзюк: житомирські активісти влаштували мітинг під стінами поліції

Кілька десятків житомирян влаштували мітинг під стінами головного управління нацполіції області. Активісти встановили портрет загиблої дівчини та розмістили плакати з написами: «хто вбив Катю Гандзюк?», «на її місці може бути кожен» та «її вбили».

За словами учасників, акцію влаштували спонтанно, коли дізналися про смерть Катерини Гандзюк. Вони також зазначили, що займатися громадською діяльністю стає дедалі небезпечніше, а поліція займається бездіяльністю.

«Це спонтанна акція солідарності і підтримки родини та друзів Каті. Її вбили. Замовників ніхто не шукав. Взагалі, ми вийшли, бо почуваємо себе в небезпеці. За умови фактичного паралічу “правоохоронних” органів займатись громадською діяльністю стає дедалі небезпечніше. Втім, як і у 2014 році небезпека мобілізує до дії», – зазначив Владислав Пучич.

Активісти переконують, що правоохоронці протягом трьох місяців з моменту нападу на Катерину не зробили жодних кроків, щоб встановити та притягнути до відповідальності винних у замаху на активістку.

«31 липня на херсонську активістку Катерину Гандзюк вилили літр сірчаної кислоти. Її знали як антикорупціонерку, борця з місцевими “шишками” з поліції та помічницю мера Херсона. За всі 3 місяці жодних відповідей на запитання “Хто замовив Катю Гандзюк?” проте на сьогодні запитання змінилося “Хто замовив ВБИВСТВО Каті Гандзюк?», – розповів Сергій Пількевич.

Варто зазначити, що наступного дня після акції, невідомі викрали плакати активістів, а квіти, лампадки та портрет загиблої Катерини Гандзюк занесли до приміщення ГУНП у Житомирській області. Самі правоохоронці не змогли дати відповідь, хто ж все прибрав та чому саме.

 

1 коментар до "Хто вбив Катю Гандзюк: житомирські активісти влаштували мітинг під стінами поліції"

  1. Подлая,продажная,лживая нация!Худшая среди славян!Один офицер в Житомире шел на должность главного пожарника по области,пригласили в бар,ночью стало плохо,умер-здоровый человек!-Отравили.Гонгадзе отрезали голову-средневековье!О чем можно говорить,если экс министр МВД два раза стрелял себе в голову!А в Словакии убили журналиста и тысячи людей вышли на улицы и министр МВД ушел с поста.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*