У Житомирі облаштували першу «собачу вбиральню»: чому варто прибирати за своїми улюбленцями

У Житомирі на вулиці Параджанова облаштували першу в місті собачу вбиральню. Як видно з фото, це навіть і не вбиральня (як можна було уявити), а стандартне місце, звідки можна взяти спеціальний пакетик, щоб прибрати за своїм улюбленцем, та урна – щоби не носити то з собою декілька кілометрів (уявляєте, дехто чинить і так – і це не погано).

Фото: зі сторінки Олександри Мельник у Facebook

«Це не досягнення. Це норма. Це особиста та соціальна відповідальність. За деякими статистичними дослідженнями, 60 % українців прибирають за своїми улюбленцями, а 40 % створюють проблеми, такою статистикою у публікації про відкриття вбиральні поділилася керівник Центру захисту тварин у Житомирі Олександра Мельник. Вважаю, для того, аби змінити ці цифри на краще, має бути належне виховання + соціальна реклама + штрафна система. А ще суворий контроль за дотриманням правил утримання і вигулу тварин, обов‘язкова реєстрація домашніх хвостів, належна утилізація екскрементів».

Можна припустити, що статистика більш репрезентує бажане, аніж дійсне. Справді, заводити тварину – це звично, і звичною має стати відповідальність за її життя та життєдіяльність. Житомир поки не облаштований усім необхідним, але можна не чекати змін, які впадуть з неба і почати з себе. Як мінімум – нарешті прибирати за своїм улюбленцем. Для цього портібно небагато: можна придбати та носити з собою спеціальні еко-торбинки.

Бонус – соціальна реклама, яка змотивує кого завгодно.

Соромно прибирати за своїм собакою!

Наші польські колеги з телеканалу TVP VOD зняли неймовірну соціалку про прибирання за собаками. Ми відтитрували її українською мовою, щоб ще більше українців могли долучитись до цивілізованного утримання тварин в місті.Купуйте БІО-пакети для прибирання за собаками в інтернет-магазині https://lovegaw.com#BeDoglover, #ЛавГав

Gepostet von ЛавГав am Montag, 11. Juni 2018

Зазначимо, що не варто вважати продукти життєдіяльності собак за добрива: за отруйними властивостями їх прирівнюють до нафти і хімікатів. Вони забруднюють ґрунти і воду.


Раніше:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі облаштували першу «собачу вбиральню»: чому варто прибирати за своїми улюбленцями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*