Через підозру у розтраті бюджетних грошей директора «Житомиртеплокомуненерго» відсторонили від посади

Директора комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Дмитра Рогожина на два місяці відсторонили від займаної посади у зв’язку з підозрою у розтраті великої суми бюджетних коштів.

Інформацію про відсторонення пана Рогожина підтвердили й у міській раді. За словами заступника міського голови, наразі головний інженер підприємства тимчасово виконує обов’язки керівника.

Мова йде про порушене кримінальне провадження за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем з корисливих мотивів.

Зокрема, у середині жовтня слідчі обласного Управління СБУ оголосили керівнику Житомиртеплокомуненерго (за сумісництвом – голові тендерного комітету комунального підприємства) підозру у розтраті чверть мільйона бюджетних коштів під час тендерних закупівель.

Проте сума розтрати бюджетних коштів, яка зазначену у кримінальному провадженні, відрізняється від суми, про яку повідомили в Прокуратурі та СБУ. Зокрема, за інформацією з ухвали Корольовського районного суду міста Житомира, йдеться про розтрату коштів на суму майже у 700 тис. грн.

Будьте першим, хто прокоментував "Через підозру у розтраті бюджетних грошей директора «Житомиртеплокомуненерго» відсторонили від посади"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*