#Нашілюдивсюди: як житомирський гурт ZERNO виступив на Х-Факторі

Рок-гурт ZERNO з Житомира засвітився на останньому кастингу програми у 2018 році. Вони виконали авторську пісню з нової однойменної платівки – «Острів». І хоча чотири «так» нашим землякам здобути не вдалося, вони все ж пройшли до наступного етапу – тренувального табору.
Судді порадили музикантам відшукати власний впізнаваний стиль, але визнали, що гурт безумовно достойний далі брати участь у шоу.

«Я радий, що в Україні дійсно музика розвивається у всіх напрямках. Це дуже зараз важливо. Не вся вона ще має зерно. Мені здається, що вам ще треба багато чого шукати – і власний стиль, і звук, але я вважаю, що ви маєте тут бути, тому я скажу “так”», – прокоментував своє рішення Pianoboy.

Зазначимо, що в Житомирі 9 листопада у Обласній філармонії ім. Святослава Ріхтера відбудеться концерт гурту ZERNO, на якому хлопці презентуватимуть свій новий, третій за ліком альбом «ОСТРІВ». Під час виступу звучатимуть як пісні з нового диску, так і найкращі речі із двох попередніх платівок. Це буде перший концерт групи з новим учасником гітаристом Павлом Зиряновим.

Будьте першим, хто прокоментував "#Нашілюдивсюди: як житомирський гурт ZERNO виступив на Х-Факторі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*