В Житомирі затримали співробітника управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України за кермом напідпитку

В Житомирі затримали співробітника управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України за кермом напідпитку

Сьогодні вночі було затримано в стані алкогольного сп’яніння співробітника управління Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України в місті Києві Миколу Павліка.

Раніше він працював в Житомирській області, але стрімкий ріст кар’єри заніс його до столиці.  Наразі достеменно невідомо, які саме справи змусили пана Павліка завітати до Житомира, проте патрульні затримали його в місті під час комендантської години.  Микола Павлік разом з добре відомим житомирянам Дмитром Болейком влаштували автоперегони по нічному Житомиру. 

Патрульні зупинили автівку, якою кермував пан Павлік в стані алкогольного сп’яніння. 

З інсайдерський джерел стало відомо, що тепер поліцейський чин намагається анулювати результати медичної експертизи за допомогою керівника Житомирської обласної клінічної лікарні пана  Леськіва.

До речі, Микола Павлік добре знаний в вузьких житомирських колах як “куратор” медичної галузі. Особливий інтерес він проявляє до тендерних медичних закупівель, які, подейкують, без його участі не відбуваються. 

На Житомирщині перед судом постане чергова фанатка путіна і його агресивної політики, яка тривалий час проживала у рф

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі затримали співробітника управління Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України за кермом напідпитку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*