В Житомирській «Самопомочі» перезавантаження — голова міського об’єднання склав повноваження | Times ZT

В Житомирській «Самопомочі» перезавантаження — голова міського об’єднання склав повноваження

Кардинальні зміни, які з приходом нового президента охопили всю країну, не оминули й толерантний до усіх без винятку Житомир. Тут теж почалися політичні кадрові перестановки.

Після того, як місцева «Батьківщина» на початку квітня позбулася баласту, витуривши кількох своїх активних членів, житомирські політики принишкли, очікуючи подальшого розвитку подій та команд зверху.

І ось сьогодні, 22 травня, про складання повноважень заявив голова Житомирської міської організації «Об’єднання Самопоміч» Олександр Рибак, повідомивши про це на своїй сторінці у Facebook.

Свою відставку вже майже колишній голова пояснює ти, що у «Самопомочі» зараз не «найкращі часи», отже їй необхідне «перезавантаження», бо «зараз, як ніколи, настав час змін».

Аби не видатися пацюком, який тікає з тонучого корабля, пан Рибак опублікував ще один пост у тому ж таки Facebook, де виправдовується за свою відставку та обіцяє не залишати членства в партії.


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській «Самопомочі» перезавантаження — голова міського об’єднання склав повноваження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*