26 травня в Житомирі відбудеться "Велодень 2019" | Times ZT

26 травня в Житомирі відбудеться “Велодень 2019”

За традицією в останні вихідні травня в Житомирі пройде один з найочікуваніших спортивних заходів – «Велодень-2019». Таке рішення прийняли члени виконкому Житомирської міської ради на засіданні сьогодні, 22 травня.

 «Цей захід проводиться з метою популяризації  здорового способу життя, залучення мешканців міста до участі у масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходах. Організацію спортивного заходу доручено управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради спільно з Громадським об’єднанням велосипедистів Житомира «ВелоЖитомир». У цьому році ми підготували для учасників заходу, вболівальників та просто бажаючих відвідати локації свята цікаву програму, яка включає не лише велопробіг по місту, але й концерт, велоквест, конкурс незвичайних велосипедів, різні активності. Щороку до велопробігу долучається все більше житомирян та гостей міста. Цей захід об’єднує і професіоналів, і любителів велоспорту, людей різних за віком та досвідом. А головне – популяризує здоровий спосіб життя серед різних вікових груп», – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.  

Розпочнеться свято о 10.00 з формування учасників в єдину колону біля кінотеатру «Жовтень». Потім колона велосипедистів рушить по вулицях: Мала Бердичівська, Велика Бердичівська, Театральна, Київська, Івана Сльоти, Шевченка, Велика Бердичівська, Мала Бердичівська та Новому бульвару. Рух відбуватиметься по карті за годинниковою стрілкою і врешті колона велосипедистів повернеться на місце старту. Особливістю цьогорічного “Велодня” є те, що дітлахи будуть їхати в колоні разом з усіма. Єдине, що заради безпеки, на них одягнуть  спеціальні червоні нагрудники.

Загалом організатори очікують, що у “Велодні 2019” візьмуть участь більше 2 тисяч велосипедистів.

Зазначимо, що за статистичними даними лише 1,3 % житомирян щодня пересуваються містом на велосипедах. Не останню роль у такій непопулярності використання даного транспорту у місті на постійній основі відіграє відсутність велодоріжок у Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "26 травня в Житомирі відбудеться “Велодень 2019”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*