Який спосіб пересування містом обирають житомиряни (ІНФОГРАФІКА)

У рамках Європейського тижня мобільності у Житомирі презентували результати дослідження мобільності жителів міста. Результат не став несподіванкою: більшість житомирян таки користуються громадським транспортом.

Результати дослідження показали, що 46 % житомирян послуговуються громадським транспортом, 15 % – автомобілем (83,8 % водіїв – чоловіки, 33 % – жінки), ще 37,8 %  мешканців міста ходять пішки і лише 1,3 % їздять велосипедами.

Також у Житомира з’явився план мобільності. За словами Олени Чернишової, головної експертки проекту «Розробка планів сталої міської мобільності міст Житомир і Полтава», пд керівництвом представників консалтингової компанії Dornier та Rupprecht Consult фахівці проаналізували та сформували шість основних пріоритетів розвитку транспортної системи міста:

  • посилення ролі громадського транспорту;
  • безпека руху;
  • велосипедний рух;
  • розвиток пішохідної інфраструктури;
  • паркувальний простір та зовнішнє сполучення міста.

Довідково: план сталої міської мобільності – це інструмент планування розвитку міста, що забезпечує врахування потреб та інтересів різних цільових груп та зацікавлених сторін та вимог сьогодення в частині екології, охорони здоров’я, безпеки та комфорту міської мобільності.

Інфорграфіка: сайт Житомирської міської ради.


Нагадуємо, раніше: Лайфхак: Як обрати альтернативні засоби для пересування по місту Житомиру та за його межами

Будьте першим, хто прокоментував "Який спосіб пересування містом обирають житомиряни (ІНФОГРАФІКА)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*