Який спосіб пересування містом обирають житомиряни (ІНФОГРАФІКА)

У рамках Європейського тижня мобільності у Житомирі презентували результати дослідження мобільності жителів міста. Результат не став несподіванкою: більшість житомирян таки користуються громадським транспортом.

Результати дослідження показали, що 46 % житомирян послуговуються громадським транспортом, 15 % – автомобілем (83,8 % водіїв – чоловіки, 33 % – жінки), ще 37,8 %  мешканців міста ходять пішки і лише 1,3 % їздять велосипедами.

Також у Житомира з’явився план мобільності. За словами Олени Чернишової, головної експертки проекту «Розробка планів сталої міської мобільності міст Житомир і Полтава», пд керівництвом представників консалтингової компанії Dornier та Rupprecht Consult фахівці проаналізували та сформували шість основних пріоритетів розвитку транспортної системи міста:

  • посилення ролі громадського транспорту;
  • безпека руху;
  • велосипедний рух;
  • розвиток пішохідної інфраструктури;
  • паркувальний простір та зовнішнє сполучення міста.

Довідково: план сталої міської мобільності – це інструмент планування розвитку міста, що забезпечує врахування потреб та інтересів різних цільових груп та зацікавлених сторін та вимог сьогодення в частині екології, охорони здоров’я, безпеки та комфорту міської мобільності.

Інфорграфіка: сайт Житомирської міської ради.


Нагадуємо, раніше: Лайфхак: Як обрати альтернативні засоби для пересування по місту Житомиру та за його межами

  • 9
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Який спосіб пересування містом обирають житомиряни (ІНФОГРАФІКА)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*