В Житомирській області поліція викрила розтрату близько мільйона бюджетних коштів на ремонті доріг

В рамках слідства було встановлено, що товариству, яке займалося ремонтом автодороги, через завищену вартість виконаних робіт безпідставно нарахували більше 950 тис грн.

Як інформує прес-служба ГУ Нацполіції області, у 2018 році на території сіл Харитонівка, Мамрина, Рудня та Смолівка проводилося грейдування та ремонт доріг на кількох вулицях. У наявних актах та довідках по виконанню робіт було зазначено завищення обсягів фактично виконаних робіт та витрат на них. Загалом у 8 випадках йдеться про внесення завідомо неправдивих відомостей, що й призвело до безпідставних виплат на рахунки підприємства-підрядника.

Таким чином, неправомірні дії керівника підприємства призвели до безпідставних виплат бюджетних коштів на рахунки товариства на загальну суму 958 524 гривні.

62-річному чоловіку вже оголосили про підозру у заволодінні чужим майном завдяки зловживанню службовим становищем в особливо великих розмірах.

Рослідування триває.

Нагадаємо, що поліція викрила посадовців РДА Житомирщини у розкраданні більше 4 млн грн бюджетних коштів

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирській області поліція викрила розтрату близько мільйона бюджетних коштів на ремонті доріг"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*