За цей рік від кору вакцинували майже 88 % дітей, а щеплення від грипу зробили майже 1300 жителів області

Наразі на Житомирщині вакцинували майже 88 % однорічних та 86 % шестирічних дітей, – інформує управління охорони здоров’я ОДА. А у житомирському лабораторному центрі повідомили, що наразі в Житомирській області проти грипу вакцинувалися 1289 жителів.

«Відповідно до Календаря профілактичних щеплень в поточному році в Житомирській області запланували щепити від кору, паротиту та краснухи 11005 дітей у віці 1 року та 14812 дітей у віці 6 років. За одинадцять місяців 2018 року перше щеплення у віці 1 року отримали 9669 дітей, що складає 87,9 % від підлягаючих щепленню, а у віці 6 років охоплено вакцинацією 12740 дітей, або 86 %. Також в області проводиться вакцинація проти кору дітей вікових категорій старше 2 років та дітей старше 7 років, яких з різних причин не були вчасно вакциновані, або ревакциновані. Станом на 1 грудня 2018 року із 4980 дітей, які підлягали першому щепленню від кору, епідемічного паротиту, краснухи із порушенням Календаря профілактичних щеплень вакцинували 3681, що складає 73,9 %, із 8966 дітей 7 років і старше друге щеплення отримали 7877 осіб, або 87,9 %», – йдеться у повідомленні управління охорони здоров’я ОДА.

Що ж до вакцинування від грипу,наразі в Житомирській області проти грипу вакцинувалися 1289 жителів.

Нагадаємо, що жителі області можуть самостійно замовити вакцини проти грипу в аптеках Житомирщини. Цьогоріч в Україні доступні дві вакцини проти грипу: «Ваксігрип Тетра» (виробник – «Санофі Пастер», Франція) і «Джісі Флю» («Грін Кросс Корпорейшн», Південна Корея) – обидві якісні та безпечні.

Вакцину «Ваксігрип Тетра» можна застосовувати для щеплення дітей віком від трьох років, а «Джісі Флю» – від шести місяців.

Передусім щеплення рекомендоване людям, які входять до груп ризику:

  • медпрацівникам;
  • учителям;
  • дітям віком до п’яти років;
  • вагітним;
  • літнім людям віком від 60 років;
  • пацієнтам із хронічними захворюваннями;
  • усім, хто працює в місцях скупчення людей.

Про ситуацію з щепленнями у Житомирі можна почитати тут. А у Бердичеві за цим посиланням.

Будьте першим, хто прокоментував "За цей рік від кору вакцинували майже 88 % дітей, а щеплення від грипу зробили майже 1300 жителів області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*