За тепло житомирянам доведеться плати ще більше

Виконавчий комітет міської ради знову підвищив тарифи на централізоване теплопостачання у Житомирі. Відповідне рішення члени виконкому підтримали на засіданні 19 грудня.

За інформацією міської ради, новий тариф на тепло для населення збільшиться майже на 20%. Тож у платіжках житомирян ціна за опалення відчутно зросте. Тобто, якщо жителі міста сплачувати 33 грн за 1 кв.м, після подорожчання вони платитимуть 38 грн.

«Відповідно до постанови Кабінету міністрів вже понад два місяці Житомиртеплокомуненерго сплачує за газ 8 тис. 361 грн. До листопада ціна становила 6 тис. 800 грн. Тобто вартість природного газу зросла майже на 24%. Тому ми змушені були скоригувати наш тариф, який дійсно піднімається на 18%», – розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Варто зазначити, що у листопаді, перед початком опалювального сезону, виконавчий комітет вже піднімав тариф на централізоване теплопостачання для населення. Тоді, вартість зросла на 12%. Таке підняття вартості тепла для житомирян чиновники пояснювали зростанням зарплатні працівників Теплокомуненерго та підвищенням тарифів на електроенергію для підприємства.

«Майже півтора роки ми не підвищували тарифи на тепло, але враховуючи подорожчання електроенергії, збільшення мінімальної зарплатні та підвищення цін на матеріали ми змушені були зкоригувати тариф. Але після цього Кабмін знову підняв вартість газу, тож довелося коригувати тариф ще раз», – пояснив чиновник.

Будьте першим, хто прокоментував "За тепло житомирянам доведеться плати ще більше"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*