#Вакцинуйся! Голова Житомирської ОДА розпочав “здоровий” флешмоб та кинув виклик іншим (ВІДЕО)

Голова Житомирської обласної державної адміністрації розпочав флешмоб, зробивши щеплення, та передав естафету голові сусідньої області.

У середу, 4 грудня, у приміщенні ОДА Віталій Бунечко спільно зі своєю командою зробив щеплення від дифтерії та грипу, після чого закликав свого колегу – голову Рівненської облдержадміністрації прийняти естафету.

У відеозверненні Бунечко наголосив, що вимушений дбати про власне здоров`я та своєчасно проводити усі необхідні вакцинації, що допоможуть вберегтися від захворювань, спілкуючись із величезною кількістю людей кожного дня.

Також голова ОДА закликав усіх мешканців Житомирщини послідувати його прикладу та зробити щеплення від небезечних інфекцій, тим самим подбавши про своє здоров`я.

“Сьогодні я зі своєю командою роблю щеплення та започатковую флешмоб під назвою #ВАКЦИНУЙСЯ! Кидаю виклик голові Рівненської ОДА Віталію Ковалю!”, – закликав керівник області.

Нагадаємо, голова ОДА обіцяє перевірити законність роботи всіх автозаправок в Житомирі.

Будьте першим, хто прокоментував "#Вакцинуйся! Голова Житомирської ОДА розпочав “здоровий” флешмоб та кинув виклик іншим (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*