На 12% дорожче: у Житомирі може зрости тариф на тепло (ДОКУМЕНТ)

Цього року у платіжках за теплопостачання, які надходитимуть житомирянам під час опалювального сезону, сума може зрости на 12%. Відповідна інформація про підвищення тарифу з’явилася на офіційному сайті комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго».

За словами директора КП, чинний тариф є економічно необґрунтованим, тож підприємство має намір змінити тариф на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення.

Таке рішення на комунальному підприємстві прийняли у зв’язку з ростом цін та тарифів на електроенергію, ростом вимог до мінімальних гарантій з оплати праці та зміною ставок податків і зборів. На підприємстві переконують, що ці чинники зумовили підвищення собівартості послуги та призвели до збиткової діяльності «Житомиртеплокомуненерго».

Тож після відповідних перевірок та підтвердження доцільності підвищення тарифу питання щодо підвищення ціни на теплопостачання розглянуть на виконавчому комітеті міської ради.

«Тарифи затверджуються виконкомом. Наразі відбувається перевірка щодо доцільності підняття тарифу економічним та фінансовим підрозділами міської ради й фахівцями Антимонопольного комітету. І тільки після перевірки розрахунку тарифу питання щодо його підвищення буде виноситися на розгляд виконавчого комітету», — пояснив директор «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

 

Будьте першим, хто прокоментував "На 12% дорожче: у Житомирі може зрости тариф на тепло (ДОКУМЕНТ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*