Що нового підготувала користувачам iOS 12

З 20:00 години 17 вересня українці отримали можливість оновити свої Apple гаджети до iOS 12.

Нова iOS доступна для iPhone, починаючи з 5s, SE і для всіх тих, що були випущені після вказаних. Також нова операційна система може бути встановлена на iPad від першого Air та iPod Touch 6-го покоління.

Нова iOS 12 цінна набором своїх нових функцій та оновленнями інтерфейсу. За прогнозами, ця прошивка має суттєво прискорити роботу iPhone та iPad, а серед найцікавіших оновлень – наступні:


Нова прошивка передбачає новий цікавий додаток Measure. Додаток виконує функції лінійки. Він стане в нагоді учням, студентам та навіть професійним дизайнерам або будівельникам. Ця лінійка може виміряти абсолютно все: довжину, кути та площу, наприклад. А робить вона це за допомогою доповненої реальності. Що це? Це можливість за допомогою камери та екрану вашого пристрою створити свої доповнення та побачити повсякденні речі по-іншому. Наприклад, можна направити камеру на кімнату та розставити на екрані меблі перед тим, як зробити це в реальному житті. Або направте камеру на свої кінцівки і побачите, що знаходиться всередині них та з чого вони складаються.


Доповнена реальність стала ще кращою. Учасниками однієї й тієї ж доповненої реальності можуть бути кілька людей. До прикладу, тепер група друзів може грати в одну гру.


Додаток Apple Books тепер представлений користувачам Apple у новому оформленні. Тут же з’явилась і нова функція під назвою «читаю зараз». Вона дає можливість повернутись до читання книги з того моменту, з якого зупинився.


Тепер ваш iPhone або iPad надсилатиме вам звіт через додаток Screen Time. Даний звіт містить інформацію про кількість проведеного часу в додатках ґаджета. Компанія Apple таким чином намагається донести людям те, скільки часу вони проводять зі своїм телефоном та хоче цей показник. iOS 12 буде вказувати на тривалість часу, який ви провели за конкретним додатком або грою; систематизувати інформацію про кількість сповіщень та телефонних розмов за певний період. Тепер навіть можна обрати обмеження на тривалість використання конкретних додатків. Вони дадуть можливість контролювати як власний час так і час, який діти проводять у своїх смартфонах.


Тепер режими «Не турбувати» можна підлаштовувати під свій графік. Це вдасться зробити з урахуванням свого розташування або часу доби. Так наприклад, він може вмикатися під час нічного або обіднього сну; під час лекцій в університеті або під час бізнес-зустрічей; коли ви приходите ввечері додому або коли перебуваєте за кордоном. Кожен може підлаштувати функцію під свої особисті потреби.


Зустріч з новими смайлами-тваринами. Animoji – це анімаційні смайлики коали, тигреняти, динозавра ТіРекса ще деякі.)


Креативним користувачам продукції Apple сподобається нова можливість створення своїх Animoji. Memoji – ваші власні, неповторні анімаційні смайли-обличчя. Користувач може обрати колір шкіри, волосся. Доступна така функція для iPhone X через Messages або FaceTime. Тобто ви можете прикріпити себе, як смайлика до повідомлення вашому другу. Отриманий смайл можна модернізувати веселими наліпками та ефектами.


Поціновувачі фотомистецтва також знайдуть дещо цікаве для себе. Оновлення представляє користувачам змінений та покращений режим портретної зйомки. Відтепер можна буде отримати знімки у RAWформаті. Такий формат характерний для професіональних фотокамер. Редагувати подібні фото можна через iPad Pro. Додаток «Фото» тепер наділений схожими з Apple Music рисами. У ньому можна знайти розділ «Для вас», де фотографії групуватимуться в добірки по подіях та категоріям.

Поділитися фотографіями тепер також простіше. Система стала більш самостійною і відтепер сама може розпізнавати людей з фото. Після розпізнання система пропонує поділитися цим фото з людьми, зображеними на ньому.


FaceTime тепер підтримує груповий режим (до 32 співрозмовників).


Siri стала розумнішою. Аналізуючи поведінку користувача, Siri може нагадати привітати членів родини, поїхати на зустріч, перетелефонувати співрозмовнику та багато інших дій.


Тетяна ОВСІЄНКО


Дивіться ще: Як збільшити кількість підписників акаунту в Instagram

Будьте першим, хто прокоментував "Що нового підготувала користувачам iOS 12"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*