Верховна Рада відновила е-декларування. Але є нюанси

Сьогодні, 5 вересня, Верховна Рада ухвалила закон про відновлення е-декларування. Про це повідомив народний депутат із фракції “Голос” Ярослав Железняк.

Підтримали таку ініціативу 329 нардепів.

Щоправда, попри повернення декларування, реєстр декларацій народні слуги залишили закритим ще на один рік, хоч і з можливістю для декларантів добровільно подати в НАЗК заяву щодо персонального відкриття декларації впродовж року. Відкрити свої декларації народу виявилися готовими лише 199 парламентаріїв.

Отож, скільки “заробили” народні депутати на війні прості українці поки так і не дізнаються. Як то кажуть “державна таємниця”.

При цьому військові (окрім членів військово-лікарських комісій і територіальних центрів комплектування), полонені, а також громадяни на тимчасово окупованих територіях не повинні подавати декларації до закінчення воєнного стану або деокупації території. Після закінчення воєнного стану або після демобілізації військові матимуть 90 днів на подання декларацій, а полоненії – 90 днів з дня повернення на підконтрольну Україні територію.

Окрім того, законом передбачено, що упродовж 30 днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Нагадаємо також, що з 1 січня в Україні діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи.

Будьте першим, хто прокоментував "Верховна Рада відновила е-декларування. Але є нюанси"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*