Від початку року правоохоронці Житомирщини розшукали понад 250 зниклих дітей

У випадків юних мандрівників вдалося знайти упродовж першої доби після зникнення. А причинами таких вчинків найчастіше були юнацьке прагнення самостійності та непорозуміння у родинах.

За 8 місяців 2022 року на території області у розшуку перебували 259 дітей, які самовільно залишили постійні місця проживання. У 96% правоохоронцям вдавалося знайти юних мандрівників вже упродовж першої доби після зникнення.

Усіх дітей повернуто додому. З родинами мандрівників з метою попередження повторних випадків працювали ювенальні інспектори, психологи, а подекуди і соціальні служби.

Зазначимо також, що за інформацією ювенальної інспекції, з початку року неповнолітні вчинили 166 адміністративних правопорушень. Відносно них складено адміністративні протоколи:

  • 86 – за розпивання спиртних напоїв та появу у громадському місці у п’яному вигляді (ст. 178 КУпАП) ;
  • 61 – за паління тютюнових виробів у заборонених місцях (ст. 175-1 КУпАП);
  • 14 – за дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП);
  • 3 – за дрібну крадіжку (ст. 51 КУпАП) тощо.

Наразі на профілактичному обліку у підрозділах ювенальної превенції перебуває 49 дітей, причетних до адміністративних чи кримінальних правопорушень. Поліцейські постійно працюють з ними та їх родинами, залучають до соціальних проєктів, аби допомогти знайти нові інтереси та запобігти повторенню негативних проявів.

При цьому, на жаль, за 8 місяців 2022 року 86 дітей самі стали жертвами злочинів. В основному у неповнолітніх викрадали мобільні телефони, велосипеди та інше майно під час дозвілля.

Варто зауважити, що, не зважаючи на військові дії, цього року правоохоронцям вдалося спільно з іншими службами провести майже 1200 профілактичних заходів з метою навчання дітей правил безпеки та застереження від вчинення неправомірних дій.

Нагадаємо також, що в Житомирі молодь влаштувала флешмоб аби зібрати кошти для ЗСУ.

Будьте першим, хто прокоментував "Від початку року правоохоронці Житомирщини розшукали понад 250 зниклих дітей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*