Відсьогодні в Житомирі змінять рух транспорту (СХЕМА)

Screenshot 65 - Відсьогодні в Житомирі змінять рух транспорту (СХЕМА)

З 1-го серпня в обласному центрі обмежили рух громадського транспорту. Таке рішення було прийняте у зв’язку із проведенням ремонтних робіт на одній з центральних вулиць міста.

Так, згідно повідомлення, відсьогодні повністю скасували тролейбусні маршрути №2, 3, 5-а, 7, 10. Зазначається, що повноцінно відновити рух громадського транспорту зможуть лише після виконання всіх робіт. На період проведення ремонтів у Житомирі організують роботу нового тролейбусного маршруту «Богунія – проспект Незалежності – вулиця Східна – вулиця Київська – вулиця Вітрука – вулиця В.Бердичівська – обласна лікарня» та в зворотному напрямку (схему додаємо):

67531370 10218279430688593 620393723666104320 n - Відсьогодні в Житомирі змінять рух транспорту (СХЕМА)

Тролейбусний маршрут №8 поїде по маршруту «майдан Перемоги-майдан Станишівський».

Також задля проведення капітального ремонту сьогодні, 1-го серпня, повністю перекриють рух транспорту на відрізку дороги від Київського шосе до провулку 1-й Матросова.

Від завтра, з 2-го серпня, на два дні повністю перекриють рух на вулиці Параджанова і аж до АЗС КЛО. Якщо підведе погода, то вулиця буде перекритою до 6-го серпня.

На період проведення робіт, рух тролейбусів буде направлено до ж/д вокзалу, а рух автобусів за маршрутами №№ 8, 19, 19-А буде перенаправлено в об’їзд по вулиці Вітрука та вулиці Корольова.

Кінцева зупинка автобусного маршруту № 19-А буде «АЗС КЛО» по вулиці Параджанова.

Нагадаємо, у Житомирі триває капремонт на вулицях Велика Бердичівська та Перемоги.


Будьте першим, хто прокоментував "Відсьогодні в Житомирі змінять рух транспорту (СХЕМА)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*