Житомирського нардепа Бориса Розенблата шантажує "відомий блогер" (СКРІНШОТ) | Times ZT

Житомирського нардепа Бориса Розенблата шантажує “відомий блогер” (СКРІНШОТ)

Переписку із погрозами та очевидною маніпуляцією було оприлюднено на офіційній сторінці Борислава Соломоновича Розенблата у соціальній мережі Facebook.

“Увага!!! Шахраї та шантаж!!!
В Україні поширюється мода на шантаж !!
Нещодавно , під час виборів , мені погрожували під виглядом відомого блогера, розповсюдити якійсь матеріал!
Я зв’язався через знайомих людей з цим чоловіком і мені порадили «послать їх подалі» … 
Сьогдні , вже інший аккаунт запропонував купити у нього мої розмови з готеля « Хілтон», шановні, публікуйте все що завгодно!!! Грошей не заплачу»!!!”, – йдеться в тексті допису.

У підтвердження того, що бізнесмен дійсно регулярно отримує погрози такого характеру, на додаток він оприлюднив скріншоти переписок із шантажистом:

Нашим журналістам вдалося поспілкуватися із депутатом 8 скликання та дізнатися, що він думає з приводу таких повідомлень, кого підозрює та чи заважає це його повноцінній роботі.

“Звичайно це заважає, але коли ти публічна людина, да ще пройшла такий шлях в “провокаціях”, то розумієш одразу, що цим, як раз, і повинні займатися правоохоронні органи”, – зазначив Розенблат.

Також нардеп зазначив, що має безліч підстав вважати, що цей шантаж є планомірною акцією та підозрює у всьому представників Національного антикорупційного бюро України.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирського нардепа Бориса Розенблата шантажує “відомий блогер” (СКРІНШОТ)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*