Відсутність світла = відпочинок: як житомиряни пристосувалися до блекауту (ВІДЕО)

Через масовані обстріли рашистів по критичній інфраструктурі України, майже всі міста періодично залишаються без світла. У зв’язку з цим рутина українців дуже змінилася, адже від електрики залежить робота та побут. 

Журналісти «Times.ZT» поцікавилися у житомирян, чим вони займаються під час відключення електроенергії, чи з’явилися у них нові захоплення, а також, чи користувалися вони пунктом Незламності або кафе для роботи та підзарядки техніки. 

Чим Ви себе займаєте під час відключення світла? 

Серед найчастіших відповідей «Сплю», «Їм», «Читаю». Містяни зазначають, що час відключення світла сприймають більше як відпочинок, а не серйозну проблему. Все через те, що в Житомирі, на щастя, довготривалих відключень світла – не було. Ті, хто мають заряджений гаджет та мобільний інтернет, працюють, читають новини, або гортають стрічку соціальних мереж.

Можливо з’явилися нові хобі? 

Відключення світла має і свої плюси. Так, дехто під час блекауту займається справами, які відкладалися на потім. Дехто відкрив для себе нові захоплення, як от: малювання, в’язання, або складання картин з алмазів. Не всім зручно робити це при свічках, проте частина, все ж, бачить в цьому романтику та особливу атмосферу. Серед опитаних були і ті, хто в’яже шкарпетки та підстилки для військових. Така чудова та корисна справа об’єднала цілу сім’ю.

Чи були в пункті Незламності? Можливо працювали в кафе?

У пункті Незламності були далеко не всі. Житомиряни знають, де саме вони знаходяться, але кажуть, що потреби туди піти не було. А дехто взагалі наголошує, що туди мають ходити ті, у кого, для прикладу, немає газу вдома, тобто – хто не має альтернативи. Що стосується роботи в кафе, то доросле покоління рідко працює в такому форматі, а от підлітки та молодь працювали в кафе і до війни, тому для них це не нове.

Чи стали ближче з сім’єю та друзями? 

Більшість опитаних відмітили, що стали ближче з сім’єю, адже частіше проводять час разом в періоди без світла, проте були і ті, у кого стосунки з рідними через це не змінилися.

Нагадаємо, свято наближається, українці без світла та «Львівське різдвяне»: найсмішніші меми тижня.

Будьте першим, хто прокоментував "Відсутність світла = відпочинок: як житомиряни пристосувалися до блекауту (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*