Відтепер довідку про реєстрацію місця проживання замінить витяг про місце проживання

Довідка про реєстрацію місця проживання особи втратила свою чинність. Відтепер замість неї викоритовуватиметься витяг про місце проживання.

Таким чином по суті українців добровільно-примусово “заохочують” реєструватися у “Дії”, адже вказаний витяг можна отримати саме там. Отримання документу в державних органах теж лишили, але з однією неприємною умовою.

«Витяг можна отримати і у Прозорому офісі, після внесення усіх даних працівниками офісу. Так як термін дії витягу 1 день, функція його отримання у застосунку “Дія” стала дуже зручною, адже люди мають свої електронні ключі, усі данні внесені в реєстр. Ми це перевіряємо, коли надходить електронна реєстрація»,

— розповіла начальниця управління ведення реєстру територіальної громади міської ради Ірина Ярош.

Відтак, враховуючи мінімальний термін дії витягу батьки змушені будуть його отримувати виключно з “Дії”. Аби згенерувати витяг, потрібно зайти у застосунок «Дія» та натиснути «Послуги», обрати пункт «Довідки та витяги» — «Витяг про місце проживання» та натиснути «Замовити витяг». Щоправда витяг про місце проживання своїх дітей, батьки зможуть отримати лише підтягнувши свідоцтво про народження дитини у «Дію».

Заяву буде опрацьовано протягом декількох хвилин, і, якщо інформація про людину міститься у реєстрі — витяг буде сформовано. Крім того, є можливість завантажити витяг на телефон у PDF-форматі впродовж 24 годин.

Нагадаємо, що у Житомирській міськраді пояснили, навіщо реєструвати свою дитину.

Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер довідку про реєстрацію місця проживання замінить витяг про місце проживання"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*