Відтепер цивільні громадяни можуть застосовувати зброю проти окупантів | Times ZT

Відтепер цивільні громадяни можуть застосовувати зброю проти окупантів

Набув чинності Закон України “Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України”, відповідно до якого цивільні громадяни можуть застосовувати нагородну та іншу зброю проти рашистів.

Ключові положення закону:

  • У період дії воєнного стану громадяни України, а також іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України можуть брати участь у відсічі та стримуванні збройної агресії Російської Федерації або інших держав, зокрема отримати вогнепальну зброю і боєприпаси до неї.
  • У період дії воєнного стану громадяни України можуть застосовувати власну нагородну зброю, спортивну зброю (пістолети, револьвери, гвинтівки, гладкоствольні рушниці), мисливську нарізну, гладкоствольну чи комбіновану зброю та бойові припаси до неї.
  • Цивільні особи не несуть кримінальної відповідальності за застосування вогнепальної зброї проти осіб, які здійснюють збройну агресію проти України, якщо така зброя застосована відповідно до вимог Закону України “Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України”.

Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер цивільні громадяни можуть застосовувати зброю проти окупантів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*