Як правильно евакуюватися з дітьми

Через постійні бомбардування рашистами українських міст. а особливо житлових кварталів, багато українців намаються виїхати з дітьми на безпечні території. Українські правоохоронці сформували ряд порад для громадян, що евакуюються разом з дітьми:

  • Якщо дитина достатньо доросла, щоб зрозуміти батьків, повідомте їй, чому і куди ви зараз прямуєте. Якщо дитина продовжує перепитувати, намагайтеся щоразу відповідати.
  • Подбайте, щоб у дитини була інформація, що допоможе їй повернутися до батьків, якщо вона загубилася. Це може бути записка з контактними даними (ПІБ дитини, дата народження, контактний телефон батьків) в кишені одягу або в рюкзаку. Напишіть цю ж інформацію на руці дитини (ближче до ліктя, де напис довше не буде стиратися).
  • За можливості покладіть до рюкзака дитини копії свідоцтва про народження та паспортних даних батьків.
  • Одягніть дітей тепло та візьміть з собою додаткові теплі речі, ковдри. Також воду та гарячі напої. Адже важко завчасно визначити, скільки часу доведеться очікувати на вулиці та в холодних приміщеннях.
  • Навчіть дітей основним правилам поведінки в незнайомих місцях та з незнайомцями:
  1. Не відходити від батьків.
  2. Не спілкуватися з чужими людьми.
  3. Якщо загубився: звернися до дорослих, передусім поліцейського або військового у формі. Якщо їх немає – до інших дорослих.
  4. Не бігти, не повертатися назад, виконувати прохання батьків з першого разу.
  5. Поясніть дітям, якщо вони побачили кинуту валізу чи будь-який інший предмет (мобільний телефон, іграшки тощо), то торкатися, нахиляти, відкривати, переміщувати чи підіймати його суворо заборонено.

Будьте першим, хто прокоментував "Як правильно евакуюватися з дітьми"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*