Віктор Ляшко звільнив головного санітарного лікаря Житомирщини Зіновія Парамонова | Times ZT

Віктор Ляшко звільнив головного санітарного лікаря Житомирщини Зіновія Парамонова

Через проблеми з ПЛР-дослідженнями та затримки результатів тестувань в Житомирі, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вирішив замінити керівника обласної санітарної служби Зіновія Парамонова на того, хто здатен вирішувати проблеми.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Проаналізувавши результати перевірки Міністерства охорони здоров’я, яка побувала в Житомирі 2 травня, та з’ясувавши, що за тиждень в Житомирі нічого не змінилось, Ляшко дав розпорядження Зіновію Парамонову припинити виконувати свої обов’язки.

«Моя позиція: головними державними санітарними лікарями в областях мають бути керівники, які в межах своїх компетенцій та можливостей можуть вирішувати проблемні питання. І не тільки в середині колективу, а й з іншими зацікавленими сторонами», — повідомив Віктор Ляшко. — «І при всій повазі до досвіду та віку виконуючого обов’язки керівника Житомирського обласного лабораторного центру прийнято рішення дати розпорядження припинити виконання обов’язків людиною на яку вони були покладені».

Хто саме тимчасово займе посаду головного санітарного лікаря Житомирської області на період карантину поки не визначено. Конкурс буде оголошено вже по завершенню карантину.

До речі, ні голова ОДА Віталій Бунечко, ні начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик під час щоденних брифінгів ні словом не обмовились про цю кадрову перестановку. А у відповідь на прямі запитання, розповідали про вертикаль влади, до якої вони не мають жодного відношення.

Нагадаємо, що напередодні Великодніх свят Зіновій Парамонов видав наказ, в якому йшлося про тривале тотальне закриття будь яких закладів у місті і навіть заборону на рух приватного транспорту.

Днями Зіновій Парамонов повідомив, що через завантаження, лабораторний центр кілька днів не прийматиме матеріали на проведення ПЛР-тестів.

Працівники Житомирського обласного лабораторного центру вступилися за головного санітарного лікаря області Зіновія Парамонова, підготувавши лист-звернення до президента України з проханням не дозволити звільнити керівника лабораторного центру Парамонова.

За офіційно непідтвердженою інформацією сам Зіновій Парамонов зараз перебуває на лікарняному.


Будьте першим, хто прокоментував "Віктор Ляшко звільнив головного санітарного лікаря Житомирщини Зіновія Парамонова"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*