Вісім років за ґратами отримав житомирянин, який у дачному масиві зґвалтував 15-річну дівчинку

Богунським райсудом міста Житомира було винесено вирок місцевому жителю, який у передмісті учинив сексуальну наругу над неповнолітньою.

Згідно вироку суду, який було оприлюднено на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень, кримінальне правопорушення трапилося 19 квітня 2021 року.

В рамках слідства було встановлено, що місцевий житель, працівник одного з промислових підприємств обласного центру, неодружений та неодноразово судимий, зґвалтував 15-річну дівчину. Уночі чоловік знаходився в дачному будинку спільно з двома неповнолітніми і , перебуваючи у нетверезому стані, застосовував силу та познущався над неповнолітньою.

Свою провину обвинувачуваний у суді не визнав, мовляв, роздягався, бо рубав дрова і було жарко.

Сама ж потерпіла наголосила, що обвинувачений скоїв відносно неї насильницький статевий акт природним та неприродним способом проти її волі, при цьому, вона неодноразово наголошувала йому про те, що їй 15 років.

Вислухавши всі сторони, суд прийняв рішення оголосити чоловіка винним у злочині та виніс вирок у 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що на Житомирщині чоловік зґвалтував неповнолітню, яка є його прямою родичкою

Будьте першим, хто прокоментував "Вісім років за ґратами отримав житомирянин, який у дачному масиві зґвалтував 15-річну дівчинку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*