Той самий Будиночок рибалки на Житомирщині. Як дістатися і скільки коштує вхід?

Фото будиночка рибалки на Острові кохання, авторства Олександра Ладанівського, стало першою локацією з України, котру опублікували в офіційному акаунті Discovery. З тих пір цей будиночок шукають мандрівники, мріючи зробити схожу світлину і повторити успіх. Як дістатися і скільки коштує вхід, розповідаємо далі. 

Історія появи хатинки на Острові закоханих має дві версії. Одна, красива і романтична, яку прийнято розповідати туристам. Вона відображає назву острова і приваблює сюди щороку все більше закоханих пар.

За легендою цей будинок побудував для своєї коханої молодий рибалка. Острів був їхнім улюбленим місцем зустрічей і після одруження вони планували жити тут довго і щасливо. Але батьки дівчини були проти їхнього шлюбу й тому віддали її заміж за іншого. Рибалка не захотів жити без своєї любові й утопився в річці. Місцеві розповідають, що тепер його дух бродить ночами по острову, сумуючи за коханою.

Можливо, ця історія з’явилися, щоб відвадити настирливих туристів від села, але, здається, це мало зворотній ефект. 

А ось реальна історія куди прозаїчніше. Острів був створений штучно півстоліття тому. Спочатку тієї самої культової хатинки на ньому не було, вона з’явилася лише згодом. У ній ховалися в негоду рибалки, через що і з’явилася така назва. Місток теж добудували пізніше, щоб було зручніше діставатися до берега.

Зараз Будинок рибалки зачинений і не функціонує так, як було задумано спочатку. Проте є відмінним туристичним магнітом. Біля нього проводять майстеркласи з фотографії, знімають фільми та кліпи. Наприклад, саме Будинок рибалки можна побачити на заставці українського серіалу “Мольфар”.

Якщо ви теж захотіли побачити Будинок рибалки своїми очима, розповідаємо як дістатися. Він знаходиться у селі Старий Солотвин, неподалік Бердичева. Доїхати можна як на авто, так і автобусом Житомир-Бердичів. Від траси потрібно буде пройти до села 2 км, а в самому центрі ви знайдете заповітний будиночок. Вхід безкоштовний, що теж є безсумнівним плюсом.

Позначайте TIMES.ZT на фото зі Старого Солотвина і ми опублікуємо їх у своїх соціальних мережах. Нагадаємо, Перлина Старого Солотвина будинок на острові: як нині виглядає і для чого насправді будувався.

Катерина Косова

Будьте першим, хто прокоментував "Той самий Будиночок рибалки на Житомирщині. Як дістатися і скільки коштує вхід?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*