Вкрав на ремонті садочку та гімназії 300 тис. грн: на Житомирщині викрили горе-бізнесмена

За даними досудового розслідування, 62-річний директор товариства з обмеженою відповідальності у 2017 році уклав з сільською радою договір на виконання робіт з капітального ремонту будівлі дошкільного навчального закладу і вкрав на цьому чималу суму.

Цього ж року директор товариства уклав з сільрадою ще одну угоду про будівництво спортивного майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям на суму більш ніж 1,3 мільйона гривень. А наступного року – про капітальний ремонт будівлі місцевої гімназії на суму майже 4 мільйони гривень.

Як було встановлено, упродовж 2017-2018 років керівник будівельної організації склав низку актів приймання виконаних робіт та довідки про їх вартість та витрати із завідомо неправдивими відомостями. Такі документи він надав до сільської ради, тож на рахунок товариства були перераховані обумовлені кошти.

Водночас, відповідно до висновків комплексних судово-економічних та будівельно-технічних експертиз, вартість фактично невиконаних робіт по об’єктах становить понад 300 тисяч гривень. Таким чином директор будівельної організації, зловживаючи службовим становищем, заволодів грошовими коштами сільради на вказану суму.

Відповідно до чинного законодавства такі протиправні дії караються обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо, на Житомирщині затримали «кримінального авторитета» та його банду «рекетирів».

Будьте першим, хто прокоментував "Вкрав на ремонті садочку та гімназії 300 тис. грн: на Житомирщині викрили горе-бізнесмена"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*