Вночі у Коростені правоохоронці розшукували двох зниклих підлітків

Вночі у Коростені правоохоронці розшукували двох зниклих підлітків

19 травня близько 23:15 до коростенських правоохоронців звернулися стурбовані батьки. Вони повідомили, що додому вчасно не повернулися двоє друзів – 11 річна дівчинка та хлопчик, якому днями виповниться 13 років.

За словами рідних, діти вийшли з домівок близько 17:00. Коли звечоріло, а вони вчасно не повернулися, дорослі розпочали самостійні пошуки. Однак, безрезультатно витративши кілька годин, вони зрештою звернулися до поліції.

До розшуку зниклих дітей були залучені ювенальні поліцейські та всі патрульні наряди, що працювали у місті. Правоохоронці опитували друзів та знайомих дітей, переглядали записи з камер відеонагляду, оглядали місцеві парки та сквери, місцевість поблизу водойм, перевіряли закинуті будівлі.

Зрештою близько 2.00 підлітків виявили у парковій зоні, вони заховалися у зливовій конструкції. Нічого лихого з ними не сталося, тож друзів повернули додому.

Діти не змогли достеменно пояснити, чому вони самостійно не пішли по домівках, лише сказали, що збиралися повернутися вранці. А ще зауважили, що зрозуміли, як нашим захисникам холодно вночі в окопах, адже їх батьки також боронять Україну.

Нині з обома родинами працюють інспектори ювенальної превенції.

Нагадаємо також, що за минулий рік правоохоронці розшукали на Житомирщині понад півтисячі зниклих безвісти дітей.

Будьте першим, хто прокоментував "Вночі у Коростені правоохоронці розшукували двох зниклих підлітків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*