Вночі українські воїни вразили два російських військових катери з розміщеними на них ЗРК «Тор-М2» (ВІДЕО)

В результаті нічної операції українських військових на території тимчасово окупованого Криму було уражено два малі десантні кораблі чорноморського флоту рф. Відео з кадрами атаки оприлюднило головне управління розвідки Міноборони України.

Йдеться про катери проєкту 11 770 (класу «Серна»). Це серія російських швидкісних кораблів, які призначені для висадки на необладнаний берег десанту та військової техніки. Кожен із цих кораблів може вміщувати до 45 тонн вантажу та 92 десантники.

В момент ураження на суднах перебував екіпаж та завантажена броньована техніка, зокрема БТР-82. Окрім того, на борту катерів рашисти розмістили зенітно-ракетні комплекси «Тор-М2» для мобільного прикриття свого угруповання на острові та у Чорному морі.

Останнім часом також окупанти використовували ці катери для висадки передових груп морської піхоти або евакуації.

На росії, за традицією, вибухи від влучання морських дронів у катери назвали успішною роботою ППО і закликали довірти російським силам оборони.

Нагадаємо, що менше тижня тому ЗСУ “відмінусували” також російський ракетний корабель “Аскольд”.

Будьте першим, хто прокоментував "Вночі українські воїни вразили два російських військових катери з розміщеними на них ЗРК «Тор-М2» (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*