Вода у криницях декількох районів Житомирщини не відповідає санітарним нормам (ВІДЕО) | Times ZT

Вода у криницях декількох районів Житомирщини не відповідає санітарним нормам (ВІДЕО)

Фахівці відібрали проби води у криницях Житомирського, Любарського, Чуднівського та Романівського районів, а також води із житомирських мереж та встановили, що вона не відповідає санітарним нормам.

Відповідний висновок було зроблено експертами лабораторії Житомирського Національного Агроекологічного Університету.

Відзначається, що фахівцями було зібрано понад 100 проб питної води із криниць районів та житомирського водогону – у кожній третій пробі вдалося зафіксувати значні перевищення вмісту нітратів та заліза.

Більше у сюжеті:

Житомирська вода не відповідає санітарним нормам

Вода у криницях Житомирського, Любарського, Чуднівського та Романівського районів, а також вода із житомирських мереж не відповідає санітарним нормам – такий висновок зробили у лабораторії Житомирський Національний Агроекологічний Університет.Фахівці зробили понад 100 заборів питної води із криниць та житомирського водогону – у кожній третій пробі були зафіксовані значні перевищення вмісту нітратів та заліза. Про деталі дослідження нам розповіла завідувачка лабораторією

Posted by UA: Житомир on Tuesday, 30 July 2019
відео від
UA: Житомир

Нагадаємо, фахівці визначили якість води в навчальних закладах Житомирської області: 30 % проб не відповідають санітарним вимогам.

Будьте першим, хто прокоментував "Вода у криницях декількох районів Житомирщини не відповідає санітарним нормам (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*