Волонтери передали житомирській 95-й бригаді безпілотники «Валькірія»

Сьогодні, 28 лютого, волонтери Гуманітарного Хабу «Житомир» спільно з місцевою та обласною владою передали два безпілотники «Валькірія» на потреби 95-ї окремої десантно-штурмової бригади.

«Чергових два дрони, які передаються від Гуманітарного Хабу “Житомир”, які придбані разом із міською радою, і дуже приємно, що вони будуть передані для десантно-штурмових військ, і поїдуть громити ворога на схід України», – зазначив під час передачі начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, приємно бачити, як така допомога військовим наближає перемогу України:

«Гуманітарний Хаб робить дуже багато для наших військових. Для нас це просто якісь літачки, а для хлопців це життя і можливість нищити ворога. Минулого тижня ми передавали нашій 95-ці “Matrix” і, коли отримуєш згодом відео, де спалені російські танки Т-90, це неабияк надихає і говорить про те, що ці кошти, які витрачаються на допомогу військовим, витрачаються на те, що дійсно потрібно». 

Також волонтери розповіли про переваги такого безпілотного апарату – його можна використовувати і вдень, і вночі, він легко ремонтується, а також доволі витривалий у разі падінь.

Нагадаємо, 16-річна Віолета Кумечко про тренування під час війни, дружбу в спорті і «золото» на етапі Кубку світу з самбо (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Волонтери передали житомирській 95-й бригаді безпілотники «Валькірія»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*