Волонтери зібрали сотні книг для міні-читальні у військовому госпіталі в Житомирі

Житомирянин Сергій Дехтяренко 25 квітня на своїй сторінці у соцмережі розмістив пост із проханням допомогти зібрати книги для військового госпіталю, а вже 3 травня прозвітував про облаштування там справжньої міні-бібліотеки. На заклик підтримати захисників користувачі відгукнулися дуже активно: одні уточнювали, куди можна привезти книги, інші – просили забрати, адже готові були віддати значну кількість, а дехто навіть пропонував надіслати поштою. Врешті, за кілька днів Сергій та директор народного музею «Ремісничий двір» Федір Євтушенко відвезли всі книги у госпіталь.

«Ми не рахували, скільки книг було зібрано загалом, але їх було так багато, що змогли якісно відфільтрувати видання. Таким чином вдалося заповнити 7 шаф на 6 полиць, кожна з яких довжиною 60 см, – відзначає Дехтяренко. – Зібрали в два рази більше запланованого. Тепер своя шафа з книгами є у всіх 5 відділеннях госпіталю і додатково дві шафи розмістили у клубі. Насправді, вийшло навіть крутіше ніж ми очікували. Долучилися не лише житомиряни, але й кияни і люди з інших міст. Разом ми подбали про дозвілля наших захисників під час лікування після травм, поранень і під час реабілітації. Вдячний за ідею Людмилі Журавській, а за надані меблі – Вадиму Дубку. На сьогоднішній день важлива підтримка наших воїнів і на фронті, і в тилу, тому ми шукаємо різні можливості зробити це і закликаємо приєднуватися небайдужих. Це своєрідний прояв вдячності за мир та спокій у наших містах, поки хлопці і дівчата стримують ворожий наступ».

Усі книги на полицях волонтери завбачливо розташували за жанрами: роман, детектив, література для розвитку особистості, фантастика, пригоди, українська література, тобто по одному на поличці.

Нагадаємо, що 23 дні тому Сергій Дехтяренко запустив інший проєкт – «Підвішена кава», гасло якого – «Ми підвішуємо для них каву, а вони – орків». Завдяки цьому щоденно вдається пригощати військових піцою, бургерами, гарячими обідами й напоями, які пропонують безкоштовно у закладі «Корольов Паб». Також піци звідти волонтери доставляють і безпосередньо у госпіталь. Кошти на реалізацію ініціативи можна перераховувати на картку або «підвішувати» під час візиту в заклад.

Юлія Демусь

Будьте першим, хто прокоментував "Волонтери зібрали сотні книг для міні-читальні у військовому госпіталі в Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*