“Вони здорові”: китайців, що будують дорогу під Житомиром, звільнили з обсервації (ВІДЕО)

2473606 - "Вони здорові": китайців, що будують дорогу під Житомиром, звільнили з обсервації (ВІДЕО)

Житомирські лікарі не виявили у 12 громадян, що прибули з Китаю, жодних ознак коронавірусу.

На Житомирщині з карантину випустили будівельників, котрі напередодні прибули з Китаю, адже всі вони здорові. Вказану інформацію оприлюднив Голова Житомирської обласної адміністрації Віталій Бунечко під час зустрічі з заступником секретаря РНБО.

“У нас є 12 громадян КНР, у яких закінчується термін карантину (в одного 27 лютого, а в 11 – 28 лютого). Хочу наголосити, що жодних симптомів хвороби нами виявлені не були. До нас прилетіли здорові китайці, які, переконаний, збудують під Житомиром чудову дорогу державного значення.”, – повідомив керівник області.

Згідно слів Бунечка, Житомирщина оснащена усім необідним для боротьби із коронавірусом, а також проводиться низка необхідних заходів для запобігання інфекції.

Більше у сюжеті від C-TV:

До коронавірусу готові

Житомирщина готова протистояти коронавірусу. Не зважаючи на те, що наразі в Україні не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання, в області розроблений план протиепідемічних заходів, визначені 2 бригади екстреної медичної допомоги, розроблені маршрути транспортування інфікованих, а всі медичні працівники проходять on-line навчання.

Posted by Телеканал C-TV on Friday, 28 February 2020

Нагадаємо, Бунечко оголосив про ізоляцію китайців, які будують дорогу під Житомиром.

Будьте першим, хто прокоментував "“Вони здорові”: китайців, що будують дорогу під Житомиром, звільнили з обсервації (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*