Вперше на Житомирщині відбулася пересадка нирки

В Житомирі провели першу операцію з трансплантації. 22 червня головний лікар клінічної лікарні імені О. Ф Гербачевського Богдан Леськів розповів про те, як в Житомирі відбулася перша операція з пересадки нирки від батька до сина. 

Операцію протягом восьми годин проводили дві бригади медичних працівників Житомирської лікарні. Загалом операція коштувала близько трьохсот тисяч гривень. Фінансування відбулося за рахунок Житомирської обласної лікарні. 

«Довготривале навчання, підготовка та професійність лікарів дала змогу здійснити цю революційну операцію. Це була подвійна операція з пересадки донорської нирки від спорідненого донора, а точніше від батька до сина. Пацієнти, наразі, почуваються добре. Цей день ввійде в медичну історію області»- зазначив Богдан Леськів.

Загалом, було зазначено, що всі трансплантації які проводитимуться в лікарні, будуть безкоштовними для пацієнтів. У найближчій перспективі планується пересадка серця.

Нагадаємо, що в травні 2021 року Житомирська обласна клінічна лікарня імені О.Ф. Гербачевського заявила про готовність готова проводити операції  трансплантації. Цього року в лікарні планують провести трансплантацію нирки та серця. 

Будьте першим, хто прокоментував "Вперше на Житомирщині відбулася пересадка нирки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*