Всебічна підтримка, яку забезпечує гральний бізнес в Україні Р

У якому вигляді гральний бізнес України надає підтримку державі та народу

Під час війни PIN UP поряд з іншими брендами намагається допомагати країні та українцям. Допомога, яку забезпечує гральний бізнес в Україні, проявляється у вигляді податків та участі у благодійних проєктах.

В порівнянні з іншими галузями, гемблінг-індустрія під час воєнного періоду виявилася найбільш пристосованою до нових умов. Український ринок азартних розваг узаконений не так давно, лише у 2020 році, однак прогресує досить швидко. Підприємства гральної галузі здатні генерувати значний прибуток, що дозволяє у нинішні складні часи допомогати державі та її громадянам. Багато компаній, включаючи PIN-UP Україна, вирішили виділити кошти на благодійність, аби прийти на поміч тим, хто потребує допомоги. Окрім того, важливу роль відіграє вчасна сплата податків, хоча деякі про це забувають.

Напрямки соціальної відповідальності українського грального бізнесу

Фірми, які відчувають соціальну відповідальність, активно долучилися до боротьби з викликами, що постали перед державою, і спрямували свої зусилля на допомогу тим, хто її найбільше потребує. Українські гральні компанії допомагають збільшити дохід країни шляхом регулярної та своєчасної сплати податків, які є важливим джерелом доходів бюджету. З детальнішою інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://vikna.tv/styl-zhyttya/stalo-vidomo-yaka-kompaniya-zaplatyla-polovynu-vsih-podatkiv-z-gralnogo-biznesu-za-2022-rik/. Кошти, які надходять від підприємств гральної галузі, таких як PIN-UP Україна, використовуються на фінансування різних соціальних установ, а також на здійснення соціальних виплат, в тому числі пенсій. Зокрема, за останній рік гральний бізнес вніс до держбюджету 730 млн. гривень. Окрім того, українські гральні компанії підтримують волонтерів, надаючи фінансову, транспортну, матеріальну та гуманітарну допомогу, а також створюють власні цільові фонди та фінансують існуючі. Щоправда є організації, які замість надання підтримки, навпаки вдаються до реалізації шахрайських схем задля уникнення податкових виплат.

PIN-UP Foundation – проєкт відомого бренду спрямований на підтримку українського народу в складних умовах війни

Компанія PIN-UP підходить до організації благодійної діяльності з не меншою відповідальністю, ніж до сплати податків. На початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну підприємство через військові адміністрації надавало допомогу у задоволенні невідкладних потреб мешканцям прифронтових та тимчасово окупованих територій. Згодом актуальнішими стали питання облаштування переселенців та відновлення територій, які постраждали від війни. Задля забезпечення ефективного розподілу фінансів, компанія започаткувала спеціальний фонд, який здійснює:

  • закупівлю шкільного та медичного устаткування;
  • передачу продовольчих товарів та засобів гігієни переселенцям;
  • ремонт та реконструкцію дитячих та спортивних майданчиків;
  • організацію творчих зустрічей та майстер-класів;
  • проведення спеціалістами психологічних та юридичних консультацій;
  • відкриття різноманітних гуртків та секцій;
  • фінансування вивчення проблем лудоманії та пошуку способів боротьби з нею;
  • забезпечення необхідними засобами для проведення ремонтів у медичних та освітніх закладах;
  • надання адресної допомоги постраждалим від війни.

PIN-UP Foundation співпрацює з волонтерами, меценатами та органами місцевого самоврядування, а також приймає пожертви від рядових громадян. Завдяки даному проєкту кожен громадянин може стати благодійником та мати впевненість у тому, що його кошти будуть спрямовані на конкретні потреби. Фонд постійно звітує щодо ефективного використання фінансових ресурсів за призначенням, підтверджуючи тим самим успішність своїх програм.

Будьте першим, хто прокоментував "Всебічна підтримка, яку забезпечує гральний бізнес в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*