Вулицями Житомира курсує яскравий трамвай, який  розписали до Дня молоді (ФОТО)

У рамках Міжнародного дня молоді в Житомирі   презентували оновлений « молодіжний» трамвай, який курсуватиме на лінії, починаючи з 12 серпня.   Усі, хто зустріне його на вулиці чи матиме нагоду скористатися, можуть зробити знімки, опублікувати їх в соцмережі Інстаграм (відзначивши @kreativ_space_zt, написати в дірект «Я тут”) та взяти таким чином участь в розіграші, переможці якого після 15 серпня отримують ексклюзивний подарунковий мерч.

Ідея розпису трамваю належить Молодіжному центру Житомирщини #kreativ_space, – розповідає його представник Назар Мудрий. Два тижні тому, спілкуючись з колегами, обговорювали план заходів до Дня молоді і тоді й вперше прозвучала думка зробити щось цікаве і корисне, окрім активностей на Новому бульварі, аби результат могли оцінити усі житомиряни.

З пропозицією щодо співпраці звернулися до міськради, безпосередньо ЖТТУ і  художниці Анастасії Сладковської, яка створила у Житомирі десятки яскравих муралів, а ще розписує вироби для благодійних аукціонів на підтримку ЗСУ.

«Я запропонував розписати трамвай. Це дуже круто, служитиме місту, підніматиме настрій житомирян і трохи додасть кольорів у загальну атмосферу вулиць, – додає Назар Мудрий.   – Мене підтримала команда #kreativ_space і ми одразу почали телефонувати Анастасії, думати над тим, що ж буде зображено. Розробили ескізи, в роботу включилися усі максимально, тож встигли до визначеної дати. Символічно, саме 12 серпня – у Міжнародний день молоді, трамвай вийшов на маршрут та курсуватиме й надалі. Чекатимемо відгуків від перехожих і пасажирів. На трамваї розмістили меседж «Я – Молодь. Я  – не абстрактне майбутнє. Я тут і зараз творю майбутнє з молодіжним центром #kreativ_space», який свого роду є закликом до дій – треба щось робити для своєї громади, міста, країни.

Не має значення, на якому рівні ми знаходимося, кожен на своєму місці вже може впливати на суспільні процеси, головне йти до мети, досягати поставлених цілей, не лишатися осторонь чи в режимі очікування. Саме ми творимо майбутнє країни, в якій народилися, де відбувається наше становлення і розвиток як особистості, фахівця в обраній сфері тощо. Вірте в себе та свої сили, дійте, не зупиняйтеся на досягнутому і завжди прагніть більшого. Переконаний, що все вдасться, адже ми  –  молоді, сповнені сил, запалу, енергії, креативу».

Юлія Демусь

У Житомирі молодь прибирає літак в парку і готується проводити там благодійний квест (ФОТО)

Буде гаряче: у Житомирі команда «Firefly» представить «Вогняну казку» (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Вулицями Житомира курсує яскравий трамвай, який  розписали до Дня молоді (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*