Буде гаряче: у Житомирі команда «Firefly» представить «Вогняну казку» (ФОТО)

Буде гаряче: у Житомирі команда «Firefly» представить «Вогняну казку»

На Новому бульварі в Житомирі (навпроти кінотеатру «Жовтень») 12 серпня о 21.00 в рамках відзначення Міжнародного дня молоді буде представлено шоу «Вогняна казка» за участю місцевої молоді – учасників проєкту «Firefly», який команда спільно з театром вогню та світла «Дім Сонця» реалізовувала протягом трьох місяців. Таку можливість отримали завдяки програмі «UPSHIFT» за підтримки ЮНІСЕФ, попередньо пройшовши відбір.

Тривалість шоу – півгодини. За цей час хлопці та дівчата продемонструють усе, чому навчилися протягом останнього часу. Заняття у них проходили переважно у вечірній час щонайменше двічі на тиждень. Обирали будь-які зручні для цього локації по місту та на території Міського культурно-спортивного центру.

Проєкту «Firefly» ініціювала група житомирян – 21-річна Олена Жембровська, 22-річна Олександра Семенова, 22-річний Даніїл Зарицький та 15-річна Олена Кукса. Кожен з них уже знайомий з  мистецтвом вогню та його особливостями, має певні знання і навики. Переконують, що це дійсно те заняття, яке гуртує навколо себе, дарує позитивні враження, вчить концентруватися на процесі, бути наполегливим і досягати результату, тож вирішили й інших познайомити з ним. 

 «Наш проєкт створений молоддю для молоді. Могли долучитися ті, хто вже встиг раніше спробувати і чомусь навчитися або  ж абсолютні новачки. Зокрема, із 15 осіб таких маємо трьох. Головна мета – додати радості і показати іншим трохи магії посеред буденності,  – пояснює Олена Жембровська. – Протягом трьох місяців проходили тренування і репетиції, а вже 12 серпня в центрі міста відбудеться дебют команди «Firefly». Це буде шоу за мотивами української міфології  із музичним і текстовим супроводом про кохання двох і ті перепони, які опиняються на їхньому шляху. Усі образи і перебіг подій покажемо за допомогою трюків із вогнем та акторської майстерності. У нас є визначений сценарій, розподіл ролей, попередньо також підготували костюми. Це насправді буде така вулична вистава під відкритим небом, якій передувала масштабна робота багатьох зацікавлених людей і тепер ми запрошуємо житомирян насолодитися  вогняним дійством».

До слова, під час проєкту в учасників виникла ідея провести  ще й майстер-клас для дітей із будинків сімейного типу  і тих, хто позбавлений батьківської опіки. Зокрема, навчали робити віночки своїми руками. У подальшому світлини цих виробів публікуватимуть на сторінці проєкту в мережі Інстаграм і кожен охочий зможе обрати щось для себе взамін на здійснення мрії чи подарунок для його авторки.  

Юлія Демусь

Інженерний підхід до вирощування лохини: успішна справа фермера з Черняхівщини (ФОТО)

Давні знаряддя праці і предмети побуту, галерея, колекція вишитих рушників: Краєзнавчий музей у Вигнанці на Житомирщині (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Буде гаряче: у Житомирі команда «Firefly» представить «Вогняну казку» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*