Вибухи біля старої водокачки у Житомирі: поліція каже, що це не теракт

В ніч на 5 червня 2018 року багатьох житомирян, які мешкають у центрі, охопила паніка. Їх наполохали вибухи на Пушкінській біля старої водонапірної вежі. Патрульна поліція підтвердила: о 03:40 сталося 2 вибухи у кафе «Бута», внаслідок яких пошкоджено паркан закладу та одне шатро. Хто це скоїв, що саме вибухнуло і чому – поки що невідомо. Але…

Адміністрація кафе категорично відмовилася давати будь-які коментарі з цього приводу, що здається дивним і наводить на певні підозри. Натомість місцеві жителі зазначили, що гуркіт переполохав увесь район – при цьому ніхто чітко не може сказати, що саме і коли вибухнуло. Пошкоджене шатро замаскували яскравою вивіскою.

Працівники ресторану запевнили, що балонів та інших речовин, які були б вибухонебезпечними, у приміщенні не було. Звукова хвиля була досить масштабною, її почули навіть біля Житнього ринку.

Що це було? Дурні жарти місцевих вандалів? Навмисне пошкодження майна? Може, терористичний акт?..

«Поліція розглядає дві версії: хуліганські дії та неприязні стосунки, що, ймовірно, виникли у когось з керівництвом закладу або окремими працівниками. Версія теракту? Тероризм, як правило, має на меті масове ураження та залякування людей. Цей інцидент стався уночі, коли заклад не працював. Там була лише охорона, люди не постраждали взагалі. Тому нема підстав говорити про якусь терористичну атаку…» – повідомила Алла Ващенко, речник Національної поліції у Житомирській області.

Аліна ТОЛКАЧ

Будьте першим, хто прокоментував "Вибухи біля старої водокачки у Житомирі: поліція каже, що це не теракт"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*