Вже через два місяці жителі міста козирятимуть «Картою житомирянина»

…Козирятимуть, але не всі: спочатку їх випустять лише 50 тисяч. За допомогою карти можна буде отримати знижку в комунальних аптеках, купити квитки на атракціони і музеї, записатись до лікаря, заплатити за комунальні послуги та харчування в освітніх закладах, а також взяти участь в онлайн-голосуванні «Бюджету участі»…

Масштабний проект реалізовує Житомирська міська рада спільно з «Ощадбанком». Карта допоможе не лише розрахуватись за проїзд, а й здійснити багато інших операцій. В квітні цього року на сесії міської ради було затверджене рішення про впровадження у місті «Карти житомирянина». Згідно з рішенням, під час засідання виконавчого комітету міська влада  підписала договір з «Ощадбанком» на оформлення та видачу карток.

Картка Житомирянина - приклад | TIMES.ZT

Картка житомирянина - можливості | TIMES.ZT

Сергій Сухомлін презентує картку житомирянина | TIMES.ZT

Наразі основним на картці є транспортний додаток. Пільгові категорії громадян та особи, які мають в «Ощадбанку» зарплатний проект, зможуть отримати ці картки безкоштовно. Спочатку випустять 50 тис., але згодом безкоштовних карток буде набагато більше. Всі інші громадяни, які зареєстровані, проживають, навчаються чи працюють у Житомирі – можуть її придбати. Собівартість «Карти житомирянина» не менше 100 грн.

Впродовж 2 тижнів почнеться процес прийому заяв. А ось отримати «Картку житомирянина», за словами директора КП «Житомиртранспорт», можна буде приблизно через 2  місяці.

На сесії міської ради затверджене впровадження «Карти житомирянина» | TIMES.ZT

«ЇЇ можна буде отримати після того, як почнеться кампанія оформлення. Оформлення очікуємо, що впродовж найближчих тижнів має початись. Ми ще окремо додатково будемо анонсувати після того, як узгодимо всі питання, процедури, організуємо робочі місця, робочий процес і т.д. Зараз ми затвердили положення, згідно якого ми починаємо цю роботу.  Отримати перші картки можна в кінці липня чи на початку серпня…» ─ розповідає Іван Фурлет, директор КП «Житомиртранспорт».

За словами мера міста, проект «Карта житомирянина» є найпершим та наймасштабнішим в Україні. «Ощадбанк», у свою чергу, має достатній фінансовий та людський ресурси, щоб цей проект якісно реалізувати.

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Раніше TIMES.ZT писав: Житомирська міськрада може витратити 15 млн. на сміття і тлумачення снів

Будьте першим, хто прокоментував "Вже через два місяці жителі міста козирятимуть «Картою житомирянина»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*