“Поліський крафтовий продукт” – під такою назвою проходить 16 лютого благодійний ярмарок на технологічному факультеті Поліського національного університету в Житомирі.
На ньому, за словами організаторів, представлено більше сотні страв, приготовлених виключно з домашніх продуктів.
Під час заходу відвідувачі можуть спробувати кожну, пригоститися узваром, а на знак подяки залишити будь-яку суму коштів на потреби ЗСУ у спеціальній скриньці.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-04-51-1024x768.jpg)
До слова, колектив викладачів і студентів факультету на постійній основі допомагає захисникам – відправляють на передову посилки із салом, м’ясною продукцією, солодощами, а також виготовленими самотужки окопними свічками.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-46.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-46-2.jpg)
У такому ж тандемі готувалися до ярмарку-дегустації.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-45.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-44.jpg)
Зокрема, студенти презентували страви, які притаманні певному району Житомирщини: випічку із різними начинками – бринзою, журавлиною, гарбузом, деруни, вареники, ковбаси, млинці з сиром, маком, вишнями, домашню консервацію, квашені яблука, а також окремо страви готували викладачі кафедри технології виробництва, переробки та якості продукції тваринництва – смажені карасі, солені помідори, вареники з шкварками, смажену свинину, рульку, кров’янку, бринзу, ковбасу з м’ясом і картоплею, коржики, тушковану картоплю в горщиках та ін.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-43.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-43-2.jpg)
Традиційно на столі був хліб з сіллю, ріг достатку, а ще канапки із салом, оселедцем і льоном, хрін.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-37.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-39.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-43-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-40.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-38.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-35.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-35-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-34.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-33.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-33-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-32.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-31.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-29.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-29-2.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-28.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-16_12-01-27.jpg)
Юлія Демусь
Улюблена справа: майстриня з Черняхова про творчість для втіхи та допомоги ЗСУ (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Виключно домашня смакота: в Житомирі Поліський університет проводить благодійний ярмарок (ФОТО)"